Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na prvi srpski forum o filmu Twilight!!!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ja!!! =) =) =)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
_Storm_

_Storm_



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 3:34 am

evo nekoliko mojih slika...
ja!!! =) =) =) N1237904706_30411689_3823142
ja!!! =) =) =) N1237904706_30348477_4028
ja!!! =) =) =) N1237904706_30408537_4216759
ja!!! =) =) =) N1237904706_30408540_6742085
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeFri Apr 10, 2009 2:00 am

Bas si lijepa!!! Very Happy
Back to top Go down
_Storm_

_Storm_



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:43 am

hvala... ja!!! =) =) =) S035
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeSat Apr 11, 2009 10:41 am

Nema na cemu...
Ja bi isto postavila, ali ne znam kako...
Mozes li mi reci PLEASE??? I love you
Back to top Go down
__ALiCe_CuLLeN__

__ALiCe_CuLLeN__



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:26 am

Apocalypse709 wrote:
Nema na cemu...
Ja bi isto postavila, ali ne znam kako...
Mozes li mi reci PLEASE??? I love you

mogu li ti ja reci??
evo ovako..ides na http://tinypic.com ,napravi svoj profil i postavi svoje slike...kada ih postavis,ovaj uzmes sliku pojavice ti se uokvirena ili tako nesto...onda desnim klikom ides na view image...kada to uradis kopiras skroz gore onaj link...posle taj kopirai link prebacis na ikonicu tu gde pises poruku na forumu na slicicu koja lici na sliku...nadam se da si me shvatila...ako isi posalji mi preko pm-a tvoju sliku i jacu je postaviti (ako mi je dobro posaljes)....
Back to top Go down
Only me...

Only me...



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:23 am

prelpa si I love you I love you
Back to top Go down
_Storm_

_Storm_



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeMon Apr 13, 2009 5:42 am

hvala... santa
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitimeTue Apr 14, 2009 5:33 am

__ALiCe_CuLLeN__ wrote:
Apocalypse709 wrote:
Nema na cemu...
Ja bi isto postavila, ali ne znam kako...
Mozes li mi reci PLEASE??? I love you

mogu li ti ja reci??
evo ovako..ides na http://tinypic.com ,napravi svoj profil i postavi svoje slike...kada ih postavis,ovaj uzmes sliku pojavice ti se uokvirena ili tako nesto...onda desnim klikom ides na view image...kada to uradis kopiras skroz gore onaj link...posle taj kopirai link prebacis na ikonicu tu gde pises poruku na forumu na slicicu koja lici na sliku...nadam se da si me shvatila...ako isi posalji mi preko pm-a tvoju sliku i jacu je postaviti (ako mi je dobro posaljes)....

Hvala shvatila sam. Samo, moram naci neku normalnu, ako je uopste imam!!!!! rabbit
Back to top Go down
Sponsored content





ja!!! =) =) =) Empty
PostSubject: Re: ja!!! =) =) =)   ja!!! =) =) =) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
ja!!! =) =) =)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight Serbia :: Slike Clanova-
Jump to: