Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na prvi srpski forum o filmu Twilight!!!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dogadjaji iz skole

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeTue Apr 14, 2009 5:39 am

Ev, ja danas odgovarala istoriju i nakon 20 min dobila pet. Istoricar me prvo gnjavio, pa mi dao 4, pa me jos nesto pitao i dobila sam 5!!!!!! JEEEEEEEEE!!!!!!!!!

Sta ima kod vas????????
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeTue Apr 14, 2009 6:53 am

da proslog petka sam bila samo 5 minuta u skolu da uradim test
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed Apr 15, 2009 4:58 am

Danas sam dobila 1 olovkom iz fizike
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed Apr 15, 2009 11:55 am

danas imali projekt mislim imacemo do petka ..pa morali raditi stolice i seci neshto ..celi razred bio od stiropora i drveta lol! lol!
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeThu Apr 16, 2009 5:24 am

Jooooooooooooj!!!!! Blago vama!!!!!!!!!!!
Mi danas zadnji cas imali njemacki i htjeli pobjeci, al kao neke nece, pa nismo. Onda smo pitali razrednicu i pedagogicu da nas pusti a one nisu dale. Onda smo otisli do direktora ali njega nije bilo... Tako nas je Svabo pustio samo 10 minuta prije zvona.. Mad Ali opet, sad je Uskrs pa ne idemo sutra i u ponedeljak u skolu!!! Laughing
Jupiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeThu Apr 16, 2009 9:35 am

nama se zavrshio raspust josh u sredu..a sad imamo mislimdo sutra projekt pa je guzva u celu skolu
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeFri Apr 17, 2009 12:45 pm

Jadni vi!
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeSun Apr 19, 2009 8:12 am

evo bila danas sa skolom mislim jedan deo od skole na vienna city marathon ..morala u 6 sati da ustanem..sad me boli glava...nadam se da je nasha skola u top 20 jer proshle godine bili 21 ...ali je bezveze sto ima i stariji od 10-18 godina pa uvek oni pobede ..ali je bitno ucestvovati Very Happy
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 1:44 am

Da, u pravu si. Kod nas juce bila ulicna trka povodom dana grada pa kao samo 6 iz cijele skole ide a mi, posto nismo imali fizicko, izasli napolje i vidimo cetvrte razrede svi idu na kros. A moja dva druga iz razreda otisli na planinu Ozren. I tako smo mi citav dan juce bili u skoli. Eh da, dobila sam 4 iz fizike!!!!!!!!
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 10:20 am

mi imali roditeljski sa decom ..to se ti upishesh kod tri nastavnice gde si losh pa idesh da pitash zasto ili sta te zanima a i oni mislim sve uciteljice su pre toga ispunile jedan list gde imash ocene od 1 do 5 i tvoje mane i sta dobro znash da radish ...meni je sve odlicno osim biologije na 2 (kod vas je to 4)
pa u skoli haos jer svi osmi razredi imaju to
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 3:55 am

Mi juce imali tri i po casa umesto 6 zato sto su deveti razredi isli u obilazak srednjih skola da vide koju ce skolu upisati.
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeTue Apr 28, 2009 11:18 am

primali vakcinu pa me boli ruka
Back to top Go down
_Storm_

_Storm_



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeTue Apr 28, 2009 2:28 pm

svadjali se sa nastavnicom likovnog... xD
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed Apr 29, 2009 6:30 am

dobili ormarice
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed Apr 29, 2009 7:39 am

zjbavali se Laughing
Back to top Go down
_Storm_

_Storm_



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed Apr 29, 2009 12:02 pm

slikali se na odmoru...
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeFri May 01, 2009 1:37 am

Mi prekjuce radili pano iz biologije... A ne slikamo se vec od 5 razreda!
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeFri May 01, 2009 10:47 am

pocepali neke slike i dobili kazne
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeSat May 02, 2009 2:36 am

hehe Very Happy Smile
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeSat May 02, 2009 2:37 am

Njemac nas prekjuce pustio pa nismo imali 6 casova!
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeSun May 03, 2009 7:08 am

a da onu stolicu koju sam ja radila hteli da okace na zidu a ona ima krov ..ja im rekla da nemoze a oni moze i oni su okacili posle minut pala i otisho krov ...pa sad moram sve da popravljam...mislim trebala josh u sredu ubice me nastavnica Very Happy Evil or Very Mad
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:16 pm

hahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy
Jadna ti!!!!!
Back to top Go down
Only me...

Only me...



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeWed May 06, 2009 12:22 pm

Apocalypse709 wrote:
hahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy
Jadna ti!!!!!
sad mi je pomenula da uradim ..a ja rekla nemam sprej...nekako sam se izvukla lol!
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeThu May 07, 2009 4:08 am

Posto je juce bio Djurdjevdan, u skoli nas bilo 9 i nisu raspustili nastavu, posto nas je bilo manje od pola, a nisu nam ni bili skraceni casovi!
Back to top Go down
Apocalypse709

Apocalypse709



Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitimeTue May 19, 2009 1:03 am

Jao, juce ja dosla bila "aktivna" na istoriji a sve citala iz knjige i istoricar mi dade pet!!
Back to top Go down
Sponsored content





Dogadjaji iz skole Empty
PostSubject: Re: Dogadjaji iz skole   Dogadjaji iz skole I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Dogadjaji iz skole
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight Serbia :: Twilight Off Topics :: Ostalo-
Jump to: